Для початку визначимося з термінологією.
Амулет – термін вперше зустрічається у Плінія в значенні «протиотруту», відбувається, за однією з версій, від латинського amuletum – «відвертати». Таким чином, амулет – предмет-оберіг, який охороняє свого власника від злих або недоброзичливих сил.
Талісман – походить від грецького talesma – присвята, чари – предмет, який приносить удачу. У кожної людини хоч раз в житті, але був який-небудь талісман: копієчка на удачу, камінчик везіння, ключик на шиї, «щаслива» одяг – і інші дрібні штучки, без яких складно собі уявити вдалий день. Варто було забути покласти в кишеню цю штучку, і обрушуються всілякі неприємності, і день з самого ранку йде шкереберть. Знайома ситуація, чи не так?
Артефакт – унікальний, неповторний предмет, що має свою історію і магічні особливості. Саме тому артефакти зустрічаються вкрай рідко і створювати їх дуже непросто. І вже точно артефакти зустрічаються в одиничному екземплярі: створити точну копію артефакту неможливо – тільки аналог.
Маги з найдавніших часів використовують амулети, талісмани і артефакти. І з тих же самих пір до складу їх входять камені. За цей час накопичилося багато цікавої інформації, вивчати яку можна все життя.
Властивості каменя і його вживання залежать від безлічі показників: колір, розмір, склад, чистота, прозорість, форма – все це і трішки більше вам доведеться знати, пам’ятати і враховувати у своїй роботі.
Камені можуть стати вам гарною підмогою в основних напрямках діяльності – простіше сказати, де не застосовуються, припустимо, амулети, ніж перерахувати розділи магії, де вони застосовуються. І дійсно, амулети з каменями можуть бути абсолютно будь-якими, а камені застосовуються в різних напрямках діяльності: медицина, захист, магічний поєдинок – практично де завгодно, включаючи окремі види ворожінь.