Навіщо вона, мрія? Що дає і що забирає? Мрія справжня, власна, а не вульгарна і пересічна, яка, по суті своїй, завжди зведеться до звичайної і примітивною — бажанням на власні очі уявити, що ти найсильніший, найрозумніший, найвищий.
Але наше життя це не Олімпіада.
До речі, в цьому випадку мрія перероджується в суєту безгранну, гонитву за примарами, спробу образно відповісти на дивний, дратівливе питання: «Якщо ти такий розумний, то чому такий бідний?».
Довгострокова надія нарешті отримати те, що тобі давно і по праву належить — будинок на Гаїті, підводний човен або спробувати просто ігри завантажити безкоштовно … А все навколо за гроші …
Іншими словами, прославитися і стати багатим. Універсальна мрія працюючих і нероб всього світу. Однак мрії типу: перемогти в головному конкурсі, стати мільярдером, блискуче довести Велику Теорему Ферма не привносять в життя власників задоволення, згасають і тихо вмирають, залишаючи після себе обридлу до смерті фразу: «А адже колись він подавав великі надії», що має приблизно такий же зміст, як: «Колись він подавав милостиню».
Я вважаю, що мрія це те, чим щодня і щогодини живе людина, то, що дає йому повноцінне і повнокровне життя.
Мрії допомагають жити тим життям, яку людина хоче прожити. Мрії ця те, що дозволяє людині щодня вдосконалюватися — духовно, фізично, розумово.
Мрії допомагають перетворити людину на більш цілеспрямованого, більш життєрадісного. І, звичайно, мрії — це двигун любові. І навпаки …
Якщо існує любов, значить, існує мрія. Якщо мрія є, значить, є і любов. Одне без іншого неможливо!
- views:
- 1447