Єгипетські піраміди з супутника в наші дні може вивчити кожен, благо сучасні технології дозволяють це зробити, не виходячи з дому.
Але далеко не всі, дивлячись на ці унікальні стародавні пам’ятники, зможуть помітити відповіді на численні запитання про походження і призначення пірамід, адже для цього необхідно дещо розширити об’єкт вивчення, включивши в нього всю нашу планету.
Дивний сам факт глобального значення місця розташування єгипетських пірамід. Зокрема, дуже важко пояснити, яким чином аналогічні їм споруди виникли в різних куточках планети, причому, приблизно на одній земної паралелі, вздовж якої, проходить область найменшого геомагнітного збурення надр Землі.
Погодьтеся, за часів передбачуваного будівництва цих споруд, коли більша частина людства ще навіть не знала, що таке орне землеробство, єгипетські піраміди з супутника побачити ніхто не міг, а, значить, і визначити стільки кидається в очі при глобальному вивченні нашої планети відповідність, теж було неможливо.
Дивлячись на єгипетські піраміди з супутника, не важко переконатися в тому, що найдавніші пам’ятки архітектури на нашій планеті є геометрично вивірену систему осей зі своїми пірамідами-супутниками, яка, до слова, була відтворена і в системі внутрішніх коридорів Великої піраміди.
Таємниці єгипетських пірамід містять ще одне питання. Якщо подивитися на піраміди і область їх розміщення з космосу, можна без праці провести аналогію з розташуванням на карті зоряного неба Чумацького шляху (Ніл), сузір’їв Пояс Оріона (Великі піраміди в Гізі) і Гіади (піраміди в Дахшуре). При цьому, ступінь яскравості відповідних пірамід зірок була рівно такий, який перед нами постають гізскіе і дахшурскіе велетні в плані своїх розмірів.
А тепер давайте собі уявимо таку ситуацію. Якщо перед сучасною людиною поставити завдання визначити точку земної поверхні, що відповідає певній зірку на небосхилі нашої планети, чи зможе він це зробити? Вчений-астроном – напевно, а висококласний інженер або проектувальник, здатні побудувати величезні хмарочоси самої дивакуватої форми?
Цілком можливо, що озброївшись сучасними приладами, знаннями і технологіями, подібна задача буде виконана, але …
Скільки пройде часу, поки це станеться? І чи зможуть сучасні будівельники побудувати такий величезний об’єкт, як Велика піраміда, з урахуванням необхідності її орієнтування на небесне світило, при цьому, витримуючи швидкість в установці одного величезного кам’яного блоку протягом кожних п’яти хвилин (дослідження часу, витраченого древніми будівельниками на зведення пірамід і кількості кам’яних блоків у них вказують нам саме на таку швидкість), причому так, щоб між блоками неможливо було б згодом вкласти навіть лист звичайного паперу? Думаємо, відповідь очевидна …