Єгипетські піраміди являють собою дивний приклад геометричної і математичної містики.
Велика піраміда (піраміда Хеопса) має квадратну будову, у цей час довжини сторін рівняються: північна — 230,25 м, південна — 230,4, східна — 230,38, західна — 230,35 м. До втрати облицювання — 232,5 м. Таким чином, периметр піраміди — приблизно 1 км. Площа піраміди — 5,4 га (54 тисячі м2). Її висота — 146,6 м. Об’єм піраміди — більше 2 500 000 м3. Для порівняння: з каменю, використаного в піраміді можна побудувати всі відомі храми Європи. У всіх деталях Великої піраміди збережені (золоті) пропорції.
Це не можна пояснити простою випадковістю. Периметр піраміди, розділений на подвоєну висоту, дає число «Пі» з точністю до 0,01, а висота піраміди Хеопса становить одну мільярдну відстані від Землі до Сонця. Якщо провести горизонтальну лінію через центр Землі до перетинання з окружністю, потім накреслити лінії із крапок перетинання нагору до центра Місяця, а із центра Місяця обернено на Землю, то це будуть точні пропорції піраміди Хеопса.
У єгипетські піраміди немають жодного відгалуження, відрізка або напрямку, жодного об’єму, або виступу, що не мають певного значення. У формах піраміди Хеопса укладені основні принципи світобудови. Піраміди Гізи функціонують як величезний космічний годинник. Єгиптологи і пірамідологи із значень висоти і довжини піраміди Хеопса виводять множину космологічних закономірностей і параметрів, основними з яких є: 3,4 – довжина витка спіралі ДНК для всіх живих істот; 3:40 – відношення площі Землі; 1:49 – співвідношення об’ємів Місяця і Землі; 1:81,3 – співвідношення маси Місяця і Землі; 3,14 – число «Пі»; 499 (секунд) – час, за яке сонячне світло проходить відстань до Землі; численні взаємозв’язки між параметрами Сонця, Землі, Місяця, Сиріуса і ін.
Всі піраміди в Єгипті, відомі науковому світу, строго орієнтовані по сторонах світу. У Гізі Єгипетські Піраміди орієнтовані відповідно на північ, схід, південь, захід. По одній з легенд «…задовго до царства фараонів територія Єгипту була поділена атлантами на чотири частини. Ріка Ніл розмежовувала східну і західну частини. На сході, жили предки єгиптян – атланти, що належать до білої раси. А західний берег був відданий потойбічному світу, тут ніхто не селився. Крім того, виділялися північна частина, звернена убік єдиної прабатьківщини атлантів, і південна частина, населена чорною расою атлантів.
На думку відомого дослідника В. С. Смирнова, подібне ділення на чотири частини як би утворить чотири квадрати, або фігуру язичеського хреста. Такий хрест і описаний, у квадрат піраміди Хеопса, будучи як би ввічненим символом світобудови».
Єгиптологи західних країн щороку прораховують виміри єгипетських Пірамід. Самими несподіваними способами вони приходять до чисел Пі, Фі, Е. Так, периметр піраміди Хеопса, поділений на подвоєну висоту, дає 3,14 – число Пі. Довжина сторони, виражена не в метрах, а в єгипетських ліктях, точно відповідає тривалості земного року – 365 днів.
Першим співвідношення виявив Абат Море. Саме він помножив висоту піраміди Хеопса 146,21 м на один мільйон і одержав відстань від Землі до Сонця в кілометрах – 146 210 000 км. Абат обчислив і число Пі, яке можна одержати, склавши чотири сторони піраміди Хеопса (довжина кожної з яких становить 233 м) і потім розділивши отриманий результат на дві висоти піраміди.
До речі архітектори піраміди Хеопса знали: і тривалість високосного року, і відстань, що Земля проходить по своїй орбіті за 24 години, і густину речовини Землі, а також середню температуру нашої планети, оскільки теплова одиниця піраміди Хеопса дорівнює значенню середньої температури поверхні Землі.
Цифрове значення коду, яким зашифрована в піраміді інформація, число 365, обрано не випадково. Насамперед, це річний життєвий цикл нашої планети. Крім того, число 365 складається із трьох цифр 3, 6 і 5. Що вони означають? Якщо в Сонячній системі Сонце проходить під номером 1, Меркурій – 2, Венера – 3, Земля – 4, Марс – 5, Юпітер – 6, Сатурн – 7, Уран – 8, Нептун – 9, Плутон – 10, то 3 – це Венера, 6 – Юпітер і 5 – Марс. Отже, Земля особливим образом зв’язана саме із цими планетами. Склавши числа 3, 6 і 5, одержуємо 14, з яких 1 – це Сонце, а 4 – Земля. Число 14 взагалі має глобальне значення. На числі 14, зокрема, заснована будова кистей рук людини, загальне число фаланг пальців, кожної з яких теж 14. І до сузір’я Великої Ведмедиці цей код теж має відношення.
Нумерологи вважають, що в числах піраміди Хеопса зашифрована вся історія людства. Єгиптологи говорять, що Піраміда містить у собі величезну кількість інформації. Піраміда Хеопса представляє лише половину октаедра, а інша дзеркально відбита Піраміда, вершиною вниз, проектується астрально.
Піраміда вершиною нагору символізує життя, піраміда вершиною вниз – смерть, символізує потойбічний світ. Зірка Давида відображає дві пересічні піраміди: трикутник, спрямований нагору, символізує сходження до Бога, а трикутник, опущений своєю вершиною вниз, – сходження душі на Землю, матеріальне існування.
А от будівництво про Пірамід розповідає Друнвало Мелхиседек: «У єгипетських джерелах є відомості про те, що за допомогою звуку єгиптяни могли переміщати камені у стані левітації, а при необхідності і руйнувати їх. На малюнках єгипетських культових споруджень є зображення по переміщенню кам’яних скульптур фараона і сфінкса на особливих плоских платформах. З малюнка виявляється, що невелика частина людей тягне платформу, підстраховує її від перекидання, а інша частина стоїть осторонь зі звуковими інструментами в руках».
Вченими запропонована величезна кількість гіпотез і теорій, що пояснюють призначення пірамід і спосіб їхнього будівництва. Але всі вони не витримали перевірку часом. По теоріях, пов’язаним з Першим чудом світла, створені і функціонують різні наукові установи в багатьох країнах світу, виникли науки «Єгиптологія» і «Пірамідологія.
Однак, як і сотні років тому, у всіх шкільних підручниках пишеться про те, що Великі Піраміди будувалися єгиптянами методом насипання похилої площини, по якій раби тягли на мотузках кам’яні блоки. У підручниках пишеться про те, що Піраміди будувалися для поховання фараонів, що Піраміди були усипальницями царів Єгипту і не мали іншого призначення. Але в деяких публікаціях дається натяк, що Піраміди будувалися напередодні якоїсь неймовірної космічної катастрофи, що період обігу дванадцятої планети Сонячної системи.
Слово «піраміда», походить від слова «бенкет», «вогонь», що означає символічне подання Єдиного Божественного Полум’я Життя всіх створень. Присвячені минулого вважали форму піраміди ідеальним символом секретної доктрини і інститутів, призначених для її поширення.
Піраміда Хеопса була побудована в місці з дивним геометричним розташуванням 30-й паралелі від екватора і на меридіані, що розділяє на дві рівні частини всі ділянки планети, що виступили з води. Піраміда перетинає вищу точку, тут вона розділяє дельту Нілу з дуже великою точністю, перетинаючись із діагоналлю. Такі точні космогонічні розрахунки могла знати лише високорозвинена цивілізація.
У серпні 1995 року французькі вчені представили в ЮНЕСКО надзвичайно цікаві матеріали про піраміди в Гізі: «Між Сфінксом і Великою Пірамідою раніше перебувала Галерея Арканів. Двадцять старших мажорних арканів були розташовані по двох сторонах галереї і виготовлені вони були з мінералів діючих арканів. Неофіт, доторкнувшись рукою до обеліска аркана, одержував знання безпосередньо».