Освіта це найголовніше питання, яке стоїть перед батьками, починаючи з дитячого садка, ми намагаємося віддати дитину в найкращий заклад, і до найкращого вихователю. Багатьом батькам здається, що саме за кордоном, діти зможуть отримати такий багаж знань, який в Україні принципі неможливий. Давайте розглянемо докладніше в даній статті плюси і мінуси зарубіжної освіти.
Звичайно, за кордоном діти крім знань отримують ще і практику в мові. Освіта за кордоном може відкрити дорогу в світовий бізнес, і просто дати можливість помандрувати по світу, ближче пізнати звичаї і звички іноземців. Як правило, в приватних школах за кордоном, акцент робиться на індивідуальності і здатності орієнтуватися в складних ситуаціях. Набагато більше уваги приділено вивченню предметів самостійно, відвідуються факультативи, які дитина вибирає самостійно.
Освіта в кожній країні має різну спрямованість, тому коли батьки вибирають програму для освіти дитини, вони вибирають ще і країну, в якій надалі скоріше всього буде жити дитина. Вибирати школи рекомендується високого рівня і з завідомо сприятливої ??репутацією.
Вже починаючи з 8 років можна починати здобувати освіту за кордоном, але більшість Російських батьків визначаються тільки до 11-13 років дитини або ж за 2 роки до здачі іспитів GCSE. Але якщо ви вже вирішили, що дитина буде здобувати освіту за кордоном, то чим раніше ви його віддасте туди вчитися, тим швидше він звикне до нової системи освіти, так як приватні школи там, набагато відрізняються від російських шкіл.
Американське шкільну освіту добре тим, що дитина одержує тільки те, що йому треба, не витрачаючи час на предмети які йому ніколи не знадобляться в житті. Дитина вибирає і далі набуває спеціалізацію на весь період навчання, від шкільної лави і до університету.
Освіта у Великобританії
Приватні школи Англії або пансіонати, спрямовані на те що б розвивати в дитині індивідуальність, вони відомі своєю всебічний турботою про здоров’я і безпеку учнів. Для кожної дитини навчальна програма складається індивідуально, виходячи з його здібностей, інтересів і планів на майбутнє і включає в себе як обов’язкові предмети, так і дисципліни за вибором. Дуже сприятлива статистика подальшого надходження у вищі навчальні заклади, Англії, Канади та Європи. Крім того, в школах Англії виховують в дітях лідерські якості, цілеспрямованість, працьовитість, діти беруть активну участь у житті школи.
Освіта в Німеччині
В германии дуже сприятлива обстановка з соціальними гарантіями, так 90% освіти державне. Найбільш престижною середньою школою є гімназія, диплом якої дозволяє без вступних іспитів поступити на більшість факультетів університету, гімназії частіше спеціалізується на гуманітарній освіті.
Освіта у Франції
Освіта у Франції спрямоване не тільки на систему середньої освіти, але й на культуру, прищеплюють дітям, цінності країни, розповідають про її історію. Тут, як і в Німеччині добре викладаються гуманітарні та природничі науки, а так само інженерна справа.
Освіта в Росії
У Росії так само існують приватні школи, пансіонати, і гімназії, які зазвичай спеціалізовані на більш глибокому вивченні предметів. (Математичні, гуманітарні). Звичайно, звичайні загальноосвітні школи у нас вважаються безкоштовними, хоча зараз ведуться розмови про те, що воно буде платним. Якщо Вам хочеться дитину направляти вже з початкової школи на конкретну спеціальність, то тоді доведеться оплачувати додаткові заняття для дитини.
На сьогоднішній день, незважаючи на всі потрясіння і випробування у зв’язку з останніми реформами російські школи, зберігають свою якість підготовки, яке має вагу в світовому співтоваристві.
Отже, плюсами зарубіжної освіти є, висока якість освіти, індивідуальність досліджуваних предметів за інтересами, самостійність дитини. Крім того, безперечним плюсом є велика кількість часу, що видаляється викладачем особистому спілкуванню з його учнівської аудиторією.
При отриманні закордонного середньої освіти дитина отримує ще досконалий мову тієї країни, в якій він навчався, і хороша подальша перспектива вступити у вищий навчальний заклад і вже далі працевлаштується за кордоном.
Мінусами зарубіжної освіти є, першим і найголовнішим мовний бар’єр в перший час. Величина оплати за навчання та проживання дитини. Так само треба враховувати кліматичні умови, якщо Ваша дитина слабкий здоров’ям, то наприклад навчання у Великобританії врятли йому підійде. Крім того, уважно перегляньте програми приватних шкіл, а так само умови, в яких житиме ваша дитина, не кожен готовий жити в спартанських умовах.