І все ж, з чого почати заробляти гроші, якщо ідея, ну просто геніальна, у Вас вже є.
Що стосується самого бізнес-процесу, то спочатку треба хоча б поверхово, але від початку і до кінця, зрозуміти, що належить робити. І тоді послідовні кроки щодо відкриття своєї власної справи вже стане робити простіше.
Потім слід розібратися в тому, що знадобиться для організації обраного виду діяльності. Скільки треба грошей, скільки часу буде потрібно, щоб все запустити, якими інструментами бізнесу доведеться опанувати. Ну це все логічно, і це проходить кожен, хто починає займатися своєю справою.
Складіть, хоча б орієнтовний, бізнес план
А тепер пора перетворювати свою бізнес ідею в щось реальне. Наприклад, вставити в неї скелет – скласти бізнес план. Хоча б орієнтовний. І як тільки почнете складати, зрозумієте, чого Вам не вистачає. І найчастіше з’ясовується, що не вистачає … якихось конкретних знань.
Чи не винаходить велосипед, пошукайте відповіді на питання у конкурентів
Ось вам і наступний крок у вирішенні питання, з чого почати свою справу. Підучитися. Досконально розібратися у всіх виникаючих питаннях і тонкощах обраного бізнесу, в якому Ви маєте намір досягти успіху.
Не витрачайте час на вигадування якихось своїх індивідуальних кроків. Це стане в нагоді, але трохи пізніше, коли будете відточувати, відшліфовувати свій бренд. А скелет бізнесу, якщо Ваша ідея не є єдиною і неповторною на даний момент, візьміть у конкурентів.
Правильно робіть запити в пошукових системах
Головне, щоб запит був конкретним, а не узагальненим, як Ви задали питання пошуковику зараз і потрапили на цей сайт із загальною інформацією та рекомендаціями.
Не варто пошуковій системі задавати питання так, як Ви задаєте його колезі по роботі, приблизно «як Ви думаєте, з чого мені почати свою справу?» Або «допоможіть вибрати бізнес». Пошуковик сприймає задану фразу в тому вигляді, як Ви її напишете і саме цю фразу буде шукати на сайтів, блозі, форумі, порталі. Так ось вищевказану фразу навряд чи хто з авторів розмістить в тексті або заголовку своєї статті.
Робіть в пошукових системах запит по суті. І тоді Ви отримаєте більш точні відповіді. Хоча готових рецептів, ну прямо «на блюдечку із золотою облямівкою», Вам навряд чи хто надасть. І свої знання, інтелект, мізки Вам підключати доведеться.
Вчіться у конкурентів не тільки теорії, але і практиці
І, як було написано вище, виправданий крок – влаштуватися попрацювати в розкручену аналогічну фірму. При бажанні, навіть їх зв’язку і клієнтська база можуть стати Вашими. Так роблять в агентствах нерухомості, наприклад. Приходять консультантами, а потім відкривають свої фірми, свою справу в цій же ніші.
Вивчіть закони, що мають пряме відношення до Вашої діяльності
Важливо не ігнорувати закони, які є в нашій країні, хоч вони іноді зовсім не відображають суть того, що відбувається, суперечать один одному.
Вивчаючи питання, як відкрити ПП, аналізуючи, скільки коштує зробити ПП, треба чітко усвідомити, що для ПП, наприклад, на сьогоднішній день є можливість працювати за спрощеною системою оподаткування. Податок тут становить 5%. Тільки запам’ятайте відразу, що навіть при нульовій декларації про доходи страхові внески до Пенсійного фонду все одно потрібно платити, принаймні на сьогодні це так. А то потім судові пристави замучать. Хоча час йде, все змінюється. Головне, вивчити закони на момент реєстрації ПП та намагатися їх не порушувати.
Так що не поспішайте, якщо це можливо, реєструвати ПП, поки не зумієте організувати хоч якийсь прийнятний дохід.
Головне, не зупиняйтеся, бо тільки будь-який, зроблений навіть в темряві крок, наближатиме Вас до обраної мети.