Після того, як американці вперше провели випробування впливу ядерної зброї на людях, всі стали боятися того, що почнуться військові конфлікти через дії воюючих сторін, які зважаться використовувати власні ядерні арсенали. Можна пригадати, як на міста Японії, а саме на Хіросіму і Нагасакі, провели атаку ядерною зброєю. Ця подія стала доказом того, що вплив всього однієї бомби дозволяє повністю знищити ціле місто!
Результатом сумного «досвіду» стала гонка ядерного озброєння, яка, слава богу, вже канула в історію. У той час багато хто прагнув стати власниками ядерної зброї. Тим не менше, до кінця двадцятого століття у світі вже накопичилося стільки атомних бомб, що всієї їхньої потужності було б достатньо для того, щоб повністю зруйнувати нашу планету 50 разів. До того ж в цьому ніякого перебільшення немає!
Необхідно враховувати, що планету Земля можна було знищувати поступово наявними атомним арсеналом, тому немає необхідності одночасно підірвати всю ядерну зброю. Вистачило б лише кількох ракетних ударів по Америці та Росії, після чого руйнівному впливу зазнали б і інші держави світу.
На всіх континентах почалися б постійні сильні пожежі. Якщо ж ядерний заряд буде вище, ніж десять кілотонн, то могли б початися дуже потужні землетруси.
У зв’язку з тим, що майже в багатьох державах є атомні електростанції, а також організації, що займаються переробкою ядерних відходів, то це також все вибухне. Наприклад, на одному закритому полігоні, розташованому в Челябінській області, в бетонних шахтах зберігається більше, ніж 75 тисяч тонн радіоактивних відходів. Для того, щоб все це вибухнуло, навіть не буде потрібно пряме попадання заряду. У цьому випадку відразу б стався вибух, після якого зникли б і люди, і планета Земля.
Чи можна буде в даній ситуації що-небудь змінити чи ні? Багато держав уже зараз є власниками ядерної зброї, про який деякі інші країни тільки мріють. При цьому у всіх країнах, які прагнуть мати ядерний арсенал, соціальну, а також політичну ситуацію не можна назвати стабільною. Крім того, за правління в цих країнах відповідають зазвичай релігійні фанатики або люди, які можуть діяти неадекватно. Це викликає сумніви в тому, що світ буде ще існувати довго.
Багато людей боїться ядерної катастрофи, і тому навіть зараз думають про власний порятунок. Найчастіше люди вирішують побудувати індивідуальні підземні бункери, в яких можна було б сховатися в разі ядерного вибуху. Незважаючи на це, ці люди розуміють, що якщо їм не судилося померти в перші кілька годин і днів після вибуху, то вони обов’язково помруть пізніше, а смерть буде занадто болісною.
У чому полягає головний парадокс?
Незважаючи на те, що ядерна катастрофа може бути жахливою, люди можуть померти відразу, якщо будуть занадто великі дози радіації. Якщо під час вибуху атомної бомби людина буде перебувати в епіцентрі або в радіусі 5-10 кілометрів, то вона нічого не зможе відчути і відразу загине.
Чим це зумовлено?
Значні дози радіації можуть проникати в людський організм, глушити всі нервові імпульси, серед яких больові. Таким чином, біль може виникати при опіку та інших травмах, а в разі поразки організму ядерним опроміненням больовий сигнал не встигне вступити до мозку. Це призводить до того, що людина навіть не зрозуміє, чому ж померла. Якщо ж люди будуть ховатися, то наслідки можуть бути жахливими, вони будуть помирати болісно. Радіація може стати причиною жахливих хвороб, про які навіть не пишуть у медичних енциклопедіях. Таким чином, краще буде не ховатися, тому що можна буде хоча б померти без болісної болю.
В матче английской Премьер Лиги между Челси и Манчестер Сити зрители увидели не много голов, но в целом поединок смотрелся очень хорошо. Лондонцы первыми открыли счет, но пропустили в концовке первого тайма. Во второй половине в самом конце встречи Дидье Дрогба реализовал пенальти и принес победу Чесли в этом матче.