Вчені висунули гіпотезу, що в той час як будувалися піраміди, єгиптяни винайшли спеціально розроблений матеріал, який не був природним каменем, як вважалося раніше.
Існуючі дані були отримані згідно з результатами аналізу зразків матеріалів, які були використані при будівництві пірамід, повідомляє відоме Інтернет-видання ..
Є декі дані що єгиптяни вкористовували мінерал діопсит про нього можна почитати тут.
Виходячи з нової схеми вчених, єгиптяни спочатку дробили вапняк, а лише потім змогли отримати спеціальний вапняний розчин. Факти незаперечні і тут не треба включати ксенон, щоб отримати додаткове освітлення щоб пролити світло на дане дослідження.
Цей склад заливали опалубку з дерева. Цей спосіб, згідно думки дослідників, займав найменшу кількість часу і не потребував великій кількості робочих рук.
Нова гіпотеза дає можливість відповісти на питання: як древнім єгипетським будівельникам вдавалося розраховувати підгін кам’яних блоків настільки точно, що між ними практично не було просвітів.
Як припускають дослідники, бічні сторони вапняних блоків використовували як форм для заливки між ними кожного наступного блоку. Такий метод практично виключає утворення порожнини між елементами будівництва.
Єгипетські піраміди це найбільший архітектурний пам’ятник Стародавнього Єгипту. Серед них знаходиться одне з так званих «семи чудес світу» – піраміда Хеопса.
Піраміди мають вигляд величезних кам’яних споруд, які будувалися як гробниці для фараонів.