Родинка завжди вважається вродженим пороком розвитку шкіри або ж була надбана протягом життя завдяки розвутку доброякісної пухлини. Вона утворюється з – за того, що в якийсь – момент клітини шкіри переповнюються пігментом і перетворюються в меланоцити, скупчення яких і називається родинкою.
Пігментні родинки є практично у всіх людей старше десяти років. У медицині вважається що, найчастіше вони зустрічаються на обличчі – при розрахунку на кожні сто квадратних сантиметрів поверхні шкіри.
У грудних дітей точкових родинок майже не буває, але вони виявляються вже в перші роки життя. У великій кількості родинки з’являються в період статевого дозрівання – під впливом гормонів. Непомічені нами з Вами плями починають збільшуватися в розмірах, змінювати забарвлення, аж до чорного.
Справа в тому, що на утворення пігменту меланіну у шкірі сильно впливає меланотропного гормон гіпофіза. Нові родинки часто з’являються і у вагітних жінок, при цьому старі змінюють колір і іноді збільшуються в розмірах.
Немає такого місця на тілі людини, де не могла б з’явиться родинка. Родинки не рідкість навіть на слизових оболонках, в порожнині рота. Родинки на слизових оболонках у жінок зустрічаються частіше, ніж у чоловіків.
У XV столітті родинки і родимі плями вважалися диявольськими мітками. Жінкам, у яких вони були, загрожувало спалення.
А в XVIII столітті поширилося повір’я, начебто обличчя Венери було прикрашено родинкою. Жінкам, яких богиня любові не обдаровувала своїм знаком, доводилося ставити собі штучні “мушки”. Сьогодні на джерела звертають менше уваги, хоча вважається, що за родинками можна передбачити долю або характер. Чим більша родинка, тим більше процвітання або нещастя чекає людину.
За однією з останніх версій, родимі і пігментні плями розташовуються на тілі найчастіше в біоактивних точках, на енергетичних меридіанах і в рефлексогенних зонах. Ймовірно, що ці плями є свого роду біологічними резонаторами – фільтрами, регулюючими енергетичний та інформаційний обмін людини з Космосом.
Вони, як би, вирізують потрібну організму частину спектра і блокують небажані частоти. При цьому мають значення і колір пігменту, і форма, і розмір цих “антен” – від цього залежить частотний спектр прийнятих і випромінюваних організмом сигналів.
Якщо це так, то завдання родимих ??плям – збільшуючи або зменшуючи надходження в організм тих чи інших видів енергії, збалансувати порушені фізіологічні та психічні процеси. Родинки виступають в ролі своєрідних фільтрів тонкої настройки організму. І чим більше цих безцінних помічників, тим “ювелірніша” йде робота з гармонізації нашого організму. Може, не безпідставно народне повір’я: “Багато родинок на спині – людина щаслива”! А в XVIII столітті мода була на “мушки” на обличчі.
Езотерична традиція говорить, що серйозні травми залишають слід не тільки на фізичному, а і на вищих (тонких) тілах людини. І що при черговому народженні ці старі рани тонких тіл можуть хіба що “спроектуватися” на нове фізичне тіло у вигляді родимої плями, незрозумілого шраму або рубця.
Але, буває, родимі плями псують зовнішність людини. Чи варто позбавлятися від них? Тут кожен вирішує для себе сам. Якщо вірно, що родинки – “фільтр”, що захищає нас від серйозних проблем, то обережність не завадить. Адже, згідно з тією ж гіпотезою, після видалення родимої плями деякі наші якості можуть загостритися. Дратівлива людина перетвориться на агресивного, у підозрілого виникне манія переслідування. У когось може прокинутися тяга до алкоголю, наркотиків, когось почне вимотувати надмірна сексуальна активність. Існує версія, що в родинках нерідко локалізується якесь захворювання, наприклад, ракове. Видаляти їх, звичайно ж, надзвичайно небезпечно.
“Карта” родимих ??плям зможе багато розповісти про людину. Знову з’явилися цятки розкажуть про хвороби, набуті в цьому житті або ще тільки зароджуються. А ось вроджені проінформують про спадкові особливості і навіть допоможуть передбачити долю. На Сході вважається, що велика родима пляма на лобі говорить про те, що людину чекають мінливості долі через його нездатність передбачати віддалені наслідки своїх дій.
А пляма на потилиці, під волосяним покривом, – що людина не вміє робити правильних висновків з власних помилок. Родима пляма на скроні – невміння орієнтуватися в складних поточних ситуаціях. (Лоб, згідно східної традиції, управляє умінням правильно розбиратися в справах майбутнього, потилицю – в справах минулого, віскі – в справах сьогодення.)
Родимка на носі, трохи нижче рівня очей, “попліткуємо” про труднощі взаємодії її господаря з протилежною статтю. Родинки у вушній раковині, на грудях, руках, ногах …Всі вони про щось говорять.
Якщо родимка: кругла, вона означає добро, довгаста, помірну частку удачі, трикутна або з “рваними” краями – суміш і доброго, і поганого.
Чим насиченіший колір родинки, тим сильніше будуть виражені риси характеру, на які родинки вказують, тим більшу роль зіграють у долі ті щасливі або фатальні події, які передвіщають знаки богині любові.