Язичництво – це поклоніння силам богів, які уособлюють силу природи. Слов’яни – наші дивовижні пращури – були досить серйозними язичниками, тому до наших часів християнство в Україні носить чіткий відгомін тих стародавніх свят і обрядів.
До нашого часу дійшли найдавніші традиції – ми граючи, стрибаємо через багаття і знаходимося в активному пошуку квітки папороті на свято Івана Купали.
Не забуваємо імені Сварога і казково красивого Леля і вже з усією відповідальністю визнаємо, що багато осяянь наших прозорливих пращурів допомагають нам на сьогоднішній день зрозуміти., Хто ми є на Землі ..
У світі існує величезна кількість гороскопів. Мені хотілося б розповісти про один із них, – гороскоп язичників.
Язичницький гороскоп – це дванадцять періодів річного циклу, кожному з якого належить відповідність із стародавнім язичницьким духом, який визначає характер людей, які народилися в даний період.
Знаки слов’янського язичницького гороскопа допомагають відкрити нові грані особистості людини, стати ближче до власних коренів, бо психотипи і темпераменти людей, де створювали зодіакальний гороскоп, мають значну відмінність у порівнянні з нашим, і тому далеко не завжди астрологічний прогноз відповідає нашій дійсної долі.
Наші предки через образи птахів та звірів, риб і рослинність, намагалися проникнути в космічну світо будову, співвідносити з цим самим світо устрій майбутнє людей, поведінковий характер в новому часі-просторі і просто себе самих.
Для здійснення цього, в стародавні часи, та і на початкових етапах розвитку нашої цивілізації, прозорливі слов’яни розробили різноманітні моделі співвідношення, однією з яких стала астрологія. І не тільки індіанці, Перу, спритні і розумні китайці, індійські йоги-мислителі, африканські шамани, представники древніх шумерів, єгиптяни і монголи та інші провидці, які володіють знаннями науки на рівні тотемів, а і наші слов’янські язичники не були винятками.
До наших часів дійшли дощечки з металу і магічні кола сарматів, скіфів, глиняні залишки від календарів. Вони всі різні, як і всі цивілізації, але вони мають одну важливу загальну особливість – тотемні погляди з небес на землю і з небес на людину.
Язичники теж були істотною складовою світової цивілізації і їх кращі представники володіли безліччю варіантів такого роду космологічного погляду, місцями розробленого надто досконально, місцями – недопрацьованого. Що ж являє собою наш язичницький гороскоп.
Це теж один з видів зодіакального гороскопа, але це реальні тварини нашого світу,: ведмеді, вовки, олені і т.д.
Також в гороскопі мають місце і міфічні істоти, наприклад, птах-жар або русалка.
Хочу констатувати той факт, що для наших пращурів навіть міфічні істоти були досить реальними, як природні тварини або птиці. Наші предки мали справу не з ведмедями, що розоряли пасіки, а з лісовими духами, не з лисицею, а з духом лисиці і не з рибкою золотий, а з царицею морською в образі цієї самої рибки.
Власне спілкування на духовному рівні дозволило слов’янам зрозуміти глибину природи самих себе. Духи тварин і духи людей, власне кажучи, одне і те саме. Це інформаційні програми, матриці, спущені нам через звичайні образи для якнайшвидшої еволюції для того, щоб ми через цю матрицю змогли абстрагувати, підтримувати образи більш глибинні, ніж наша досі Невизначена природа.
Ймовірно, в якомусь з вимірів, ми – люди є матрицею для гороскопа, проектованого на якусь істоту, і саме істота гордо каже: я, враховуючи інформаційну програму – самий що ні на є людина, народжена для вічності, це – моя неповторна сутність.
Нас же, як людей реальних надихає наша багатогранність і індивідуальність. Тому, я вважаю, нам буде дуже цікаво ознайомитися з матрицею – моделлю, влаштованої нашими предками, з Зодіаком тварин, які мешкали поруч з людиною в лісі, в долині, в степу, в річках і озерах …
Відлік характеристики пов’язані з рухом Світила-Сонця і прив’язані до точок переходів з небесних секторів – одного – в іншій. Дванадцять секторів, дванадцять тварин місяців – це загальна величезна переважна характеристика. Ця характеристика могла розділятися на частини, уточнюватися, але загальна складова залишалася непорушною.