Чи є в україні епідемія “свинячого грипу” H1N1 ,чи цю епідемію і вурус грипу H1N1 хочуть фоздути через звичайний грип – адже щороку від простого грипу помирають люди. Але в результаті перекручення фактів в Україні оголошена епідемія простого грипу. Усього за один день під цим приводом уряд вирішив витратити кілька мільярдів гривень.
Давайте відповімо на кілька питань:
– чи Існує в Україні епідемія “свинячого грипу“?
– чи Існує в Україні епідемія грипу взагалі?
– Чому вже два роки нас лякають спершу атипічною пневмонією, пташиним грипом, а тепер “свинячим грипом”, што наступний у харчовому ланцюзі ?
– Хто заробляє на епідемії грипу?
Чому в Європі так мало жертв від епідемії “свинячого грипу”?
Усього хворих в Україні до 4 листопада було 45 тисяч чоловік. Допустимо, це багато. Але нам не показують статистики минулого року по захворюванні на грип і ОРЗ і кількість смертей від грипу всі мовчать і політики і журналісти чому?
Так, можливо, є епідемія надумана для чогось, можливо відволікти увагу громадськості . Але не “свинячого грипу”, а звичайного. Або ОРЗ. Що, знову ж, цілком нормально для осені.
І ще. Є загальновідома статистика. Щороку у світі від різних мутацій грипу помирають півмілліона хворих. Це приблизно 1 400 чоловік у день. Та ж ситуація по пневмонії. Від простого запалення легенів в світі щороку вмирають тільки 2 мільйони дітей. Напевно, ще стільки ж дорослих, тому що застуджуються всі і у будь-якому віці.
Увага! У країні немає епідемії “свинячого грипу”.І під цим приводом уряд вирішив витратити 5,5 мільярда гривень.
Дуже дивний факт – швидкість, з якої уряд і президент відреагували на епідемію свинячого грипу викликає підозру . Про “епідемію” стало відомо 30 жовтня. І в той же день були прийняті всі ключові рішення.
Це саме по собі дивно. При нашій бюрократії і безгосподарності, збір інформації від лікарень і аптек зайняв би мінімум тиждень. За один день вона могла надійти тільки у двох випадках: або вона була заготовлена заздалегідь, або її не було взагалі.
І виявилося, що для цього є всі передумови. Тільки здається, що до 30 жовтня Україна жила без “свинячого грипу”.
Уже два роки в країні і світі постійно ведеться інформаційна кампанія, що повинна була привчити населення до двох думок. Перша – що ця хвороба існує. Друга – що вона дуже небезпечна.
Кампанія працювала за принципом закону епідемії. Потік інформації накопичувався, але кілька новин у день на ту саму тему не можна було проаналізувати. Тому новини працювали на створення якогось інформаційного тла і тривоги.
Проаналізувавши новини в інтернеті, можна було очікувати, що ліки будуть купуватися в британської GlaxoSmithKline PLC. Але в реальності, виявилося, що виграє інша фармацевтична компанія.
30 жовтня секретар РНБО Раїса Богатирьова заявила, що Україна звернеться за гуманітарною допомогою до країн, у яких є препарати, чутливі до вірусу A/ H1N1.
Серед усього іншого, до складу гуманітарної допомоги повинен входити “Таміфлю” – цей препарат рекомендує ВІЗ для боротьби з “свинячим грипом”. “.
“Таміфлю” – препарат швейцарської компанії F. Hoffmann-La Roche LTD. І саме цієї компанії найближчим часом потечуть сотні мільйонів з України.
“Таміфлю”, а не інші ліки від звичайного грипу, уже дають всім вагітним жінкам, які живуть на заході України й мають дурість звернутися по допомогу до лікарів.
Водночас частина медиків, зокрема санепідеміологи, наполягають, що «Таміфлю» можна застосовувати лише людям, у яких виявлено симптоми свинячого грипу. Профілактичне вживання «Таміфлю» навпаки послаблює імунітет: «Таміфлю» може допомогти в перші чотири дні, коли людина захворіла. Профілактично він не допомагає, навпаки, послаблює організм. Коли почуваєш себе хворим: піднялась температура, неприємні відчуття, – треба бігти до лікаря. Він дивиться на симптоми і, відповідно до них, може прописати «Таміфлю».
В інструкції препарату «Таміфлю» зазначено: «Рекомендована оральна доза «Таміфлю» для профілактики грипу після близького контакту з інфікованою особою становить 75 мг один раз на день впродовж щонайменше 7 днів. Лікування треба розпочинати в термін 2 днів після контакту. Рекомендована доза для профілактики під час спалаху (епідемії) грипу — 75 мг один раз у день. Безпечність і ефективність спостерігається до шести тижнів. Захист триває впродовж усього часу прийому відповідних доз».
Вакцинація
Вакцинація – найкращий спосіб запобігти епідемії, але на заході України «це питання запізно порушувати». «Інша справа, що потрібно розробити графік вакцинування в інших регіонах України. Зазначу, що в Україні немає вакцини від A/H1N1. Можна проводити вакцинацію від так званого звичайного, сезонного грипу», – наголосила експерт.
Мова іде про сезонну вакцину і про вакцину від Н1N1», – для вироблення імунітету з моменту вакцинації має минути два тижні, однак найсильніший він – 4 тижні після вакцинації: «Тому вакцинуватися можна і в тих регіонах, де є епідемія, адже невідомо, за скільки часу людина може захворіти. Оскільки навчання припинено, дитячі колективи не працюють, то осередків зараження поменшало. Відтак вакцинація може дати ефект». Що епідемія “свинячого грипу” тоді
Не хочеться коментувати обґрунтованість рішень ВІЗ. Але чому в Україні, де немає епідемії “свинячого грипу”, вагітних пичкают саме цим препаратом? Можливо це створюється із основною метою щоб наші діти народжувалися із таким ослабленим імунітетом що до кінця своїх днів сиділи на таблетках.
Підведемо підсумки
Прем’єр, президент, голова РНБО і, природно, МЗУ усіляко стимулюють тему епідемії “свинячого грипу”. Їх підтримує маса різних людей – від міжнародних чиновників і бізнесменів до простих людей, що піддалися психозу.
Все це не виходить, що хвороби немає. Є, але вона інша – звичайний грип. Тому захищайтеся від інфекції. Але, купуючи маску або “Таміфлю”, памятайте, що в цей момент хтось заробляє на вас мільярди.
Одже комусь вигідно роздувати епідемію “свинячого грипу” можливо це нова ПР технологія уряду і призиденти. А можливо дехто із високопосадовців захотіли зробити так званий відкат від компаній виробників ліків. Уже 50 млн грн. потрачено закуплено повязки і таміфлю ще деяке обладнання. Скільки нас будуть дурити уряд чомусь з лікарями зустрічається за закритими дверями може боїться розкриття афери “свинячого грипу” а може епідемія свинячого грипу тільки наберає розгону. Покаже тільки час.