Вплив музики на організм людини зазначено психологами та лікарями давно. Воно може бути як позитивним, так і негативним. Як це не сумно, сучасна музика, гаряче улюблена молоддю, негативно впливає на людський організм, говорять дослідники. Ще наприкінці 80-х років психологи зазначали, що після гучної музики на дискотеках, концертах важкого року деякі школярі та студенти скаржаться на погіршення пам’яті, уваги, швидкості читання та запам’ятовування, порушення сну, а близькі любителів гучних наспівів говорять про наростаючому упертості та агресивності дітей. Молоді працівники, котрі слухають такі пісні, страждають від зниження працездатності. Крім того, надмірність децибел викликає порушення слуху і здатності до творчого мислення.
Дослідження професорів психології показали, що рок робить наркотичний вплив на організм людини. Пояснюється це тим, що при прослуховуванні в мозку утворюються ендорфіни – гормони задоволення і радості. А це означає, що залежність від таких «наспівів» у людини настає так само, як залежність, наприклад, від шоколаду.
Останнім часом вчені активно займалися впливом музики на воду. Ця тема не так далека від теми впливу музикування на людину, адже людський організм на 80% складається з води. Ведучи постійний контроль і використовуючи хороше Інтернет відео спостереження, вони зробили висновки знову не на користь важких мелодій: вплив хард-року руйнує структуру води, така вода зацвітає, а спокійна класична музика, навпаки, зберігає її структуру і робить воду кристально чистою.
Крім того, проводилися дослідження частоти серцебиття і дихання у пацієнтів, що знаходяться в операційній, під впливом мелодій. Найкращі показники були отримані на тлі класики і джазу, найгірші знову відзначають на тлі долі.
Всі ці дослідження ще раз підтверджують, що стан, настрій і працездатність людини залежать від музики, яку він слухає. Хто слухає сам визначить, чому віддати перевагу – «корисною» або тієї, що подобається. Тим же, хто чекає на поповнення в сімействі, доведеться подбати про майбутню дитину – почати слухати класику, адже дитина вже в утробі матері починає реагувати на зовнішні звуки і по-різному сприймає позитивні і тривожні пісні. Класика позитивно впливає на матір і дитину і захищає не гірше, ніж простий цифровий відео реєстратор – машину.
А взагалі, не слід побоюватися всього вищесказаного, адже якщо рок дарує його слухачеві заспокоєння і радість, то чому б не слухати його?
З іншої сторони не вся музика погана це все залежить від власних в подобань. Cкачать клубную музыку.