Для багатьох не секрет, що різним віковим групам подобається різна музика. Але мало хто замислювався над питанням – чому?
Справа в тому, що одна і та ж музика по-різному впливає на людей, що мають різний еволюційний рівень. Людина, що слухає музику, не тільки чує її, але і його сутність перебудовується під впливом ритму і частот звуків.
Музика ніби нав’язує сутності людини певний якісний стан, що може бути в гармонії з його власним або повністю несумісним. У першому випадку людина відчуває внутрішній підйом, радість, які можуть досягти рівня екстазу. І якщо музика резонує з сексуальними емоціями, подібний екстаз може привести до оргазму. Особливо сильно реагують на музику жінки в силу того, що якісна структура жіночої сутності дуже динамічна і легко перебудовується під зовнішнім впливом.
При цьому реакція відбувається на підсвідомому рівні і практично не контролюється свідомістю людини. При дисгармонії між музикою і якісною структурою сутності, у людини може з’явитися подразнення або інші емоційні прояви, які спонукають людину припинити слухати цю музику. Подібне реагування на музику є захисною реакцією людини.
Давайте спробуємо зрозуміти, чому при слуханні музики може з’явитися захисна реакція?
Як всім відомо, звуки та звуки музики зокрема, є поздовжніми хвилями. І як будь-які хвилі, змінюють власний рівень мірності простору на деяку величину. Звукові хвилі, в силу своїх параметрів, впливають на рівень мірності макропростору в локальному обсязі. Навіть незначні зміни рівня мірності макропростору викликають перерозподіл первинних матерій, які пронизують даний обсяг простору. В результаті цього, змінюється кількісний розподіл первинних матерій в локальному об’ємі простору, пронизує звуковими хвилями, і змінюється, як наслідок, насичення первинними матеріями тіла сутності людини, що знаходиться в зоні дії звукових хвиль.
Максимальний вплив звуки надають на астральне тіло сутності людини, створюючи додаткове насичення його первинними матеріями G і F, що проявляється в емоційній реакції людини на звуки музики. Причому, цей вплив неоднаково і залежить від частоти звуку і періодичності його повторення (ритму). Низькочастотні звуки створюють надлишкове насичення астрального тіла первинною матерією G, що проявляється в підвищенні сексуальності, агресивності людини. І далеко не випадково низький чоловічий голос є для більшості жінок частиною сексуального образу, сексуальності чоловіка. Низький чоловічий голос надає сексуальний вплив на жінку, спонукаючи її до сексуальної близькості з чоловіком, викликаючи сексуальні бажання.
Отже, голос можна назвати сексуальною зброєю.
Спробуємо розібратися, що при цьому відбувається на клітинному рівні.
Низькочастотна звукова хвиля, досягнувши людини, викликає перерозподіл первинних матерій в зоні свого проходження, в результаті чого, пропорційне співвідношення між первинними матеріями порушується. Виникає надлишкове насичення цієї зони первинною матерією G, що в свою чергу створює додаткове насичення цією матерією астрального та ефірного тіл людини, що знаходиться в зоні проходження фронту звукової хвилі. Додаткове насичення астрального та ефірного тіла сутності людини первинною матерією G призводить до надмірної концентрації цієї матерії в цих тілах. При цьому виникає додатковий рух цієї матерії від астрального тіла до ефірного і далі, до фізичного щільного тіла клітини. Звукова хвиля, як і будь-яка інша поздовжня хвиля, приходить єдиним фронтом, і її дія продовжується деякий проміжок часу, протягом якого зберігається подібне перерозподіл первинних матерій.
Музику можна розглядати, як один з інструментів впливу на свідомість людини і, отже, як різновид пси-зброї. Хотілося б звернути особливу увагу на періодичність повторення низьких звуків, так званий, ритм.
Нова низькочастотна звукова хвиля приносить із собою черговий перерозподіл первинних матерій в зоні проходження звукового фронту. І все повторюється знову. Інтервал між моментом завершення дії однієї низькочастотної звукової хвилі і приходом наступного має величезне значення. Згадаймо, що при проходженні фронту низькочастотної звукової хвилі відбувається перерозподіл первинних матерій і додаткове насичення астрального та ефірного тел первинної матерією G.
Після проходження звукового фронту відбувається викид накопиченого надлишку концентрації цієї матерії астральним тілом клітини, і стан клітини повертається до вихідного. А якщо новий фронт звукової хвилі приходить до того моменту, коли стан клітини ще не встигло повернутися до вихідного стану?! Що тоді відбувається? А нічого несподіваного не відбувається, просто звуковий фронт нової хвилі не дозволяє клітині повернутися до вихідного стану і вимушено утримує клітку на цьому якісному рівні. Іншими словами, періодично повторювані низькочастотні звуки не тільки провокують у людини певну емоційну реакцію, а й у стані нав’язати йому це емоційний стан. Чи не правда, цікавий ефект?! Питання полягає в тому, які емоційні стани нав’язуються людині проти його волі, часто навіть без розуміння з його боку того, що йому щось нав’язують?
Періодично повторювані низькочастотні звуки в змозі не тільки вимушено утримувати клітку на певному якісному рівні, але можуть викликати й часткове руйнування її якісних структур, і еволюційну блокування. Якщо новий фронт низькочастотної звукової хвилі наздоганяє клітину у фазі завершення повернення до вихідного стану, то вона знову буде повернена в вимушене стан.
І якщо цей процес буде повторюватися з одним і тим же періодом, астральне тіло клітини буде розгойдуватися, як маятник. Природно, це приводить до дестабілізації клітини в цілому і часткового руйнування астрального тіла клітини, в першу чергу, верхнеастральних структур клітини, які в молоді знаходяться в стадії розвитку і тому легко можуть бути зруйновані подібним процесом.
Таким чином, підсунувши у вигляді приманки молодому поколінню певного типу музику, від якої остання буде ловити «кайф», можна дуже легко і надійно знищити її еволюційне майбутнє. Що практично і відбувається під впливом «музики» у вигляді «реп» і «метал». І якщо ці «музичні» течії зустрічають повну підтримку з боку державних структур, то стає ясно, кому це вигідно. Державі потрібні «чорні конячки», які не хочуть та й не можуть мислити. Стадом «баранів» набагато легше керувати, і вони, до того ж, не задають небажаних запитань, на які немає відповіді, з тієї простої причини, що вони назавжди залишаються «сліпими». Звукові хвилі з частотою 6-8 Герц, взагалі є зброєю. Фронт звукової хвилі з даною частотою викликає такий перерозподіл первинних матерій при своєму проходженні, що викликає незворотні процеси у високоорганізованих клітин, якими є нейрони мозку. В результаті цього виникає перевантаження мозку, нейрони руйнуються, і людина вмирає …
Время расслабиться и провести несколько минут в увлекательные flash игры на портале flash.uz